Obec Stehelčeves

Zahájení oprav na silnici I/7 u obce Netovice

Zahájení oprav na silnici I/7 u obce Netovice  1

I/7 Netovice oprava povrchu

Ředitelství silnici a dálnic ČR zahájí v sobotu dne 10.10. opravu konstrukčních vrstev komunikace I/7 u obce Netovice okr. Kladno. Pracovat se bude na úseku dlouhém přibližně 2060 metrů a to po etapách v celé šíři vozovky.
Důvodem opravy je nevyhovující stav povrchu vozovky, který vykazuje značné množství poruch, jako jsou kaverny, trhliny nebo vyjeté koleje, a stávající stav je třeba řešit ještě před zahájením zimní údržby. Z tohoto důvodu bude provedeno odstranění obrusné a ložné konstrukční vrstvy frézováním a následná pokládka vrstev nových. Nakonec bude na nový povrch vyznačeno vodorovné dopravní značení v plastu.
Oprava si vyžádá omezení dopravy v úseku od dálnice D7 EXIT Knovíz až na km 19,99 k BČS Shell u Netovic. V tomto úseku se bude jezdit pouze jednosměrně ve směru na Prahu. V opačném směru na Chomutov bude doprava od sjezdu z dálnice D7 na Knovíz vedena po objízdné trase po silnici III/0027 přes Slaný a dále po silnici II/118 zpět na I/7 (viz mapka v příloze. Omezení je plánováno do konce října a pokud vše půjde podle plánu, měl by se zde provozu vrátit k normálu 31.10. ve večerních hodinách.

Objízdná trasa směr Chomutov.jpg

Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 138,24 kB
Datum vložení: 9. 10. 2020 9:54
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2020 8:46