Obec Stehelčeves

Projekt: Výstavba chodníků v ul. V. Hermacha v obci Stehelčeves - II. etapa

Reg.č.: CZ.06.06.01/00/22_041/0002360

Stručný popis projektu:

Předmětem projektu je výstavba chodníků podél silnice II. třídy, v ulici V. Hermacha v obci Stehelčeves včetně vybudování dešťové kanalizace.

V místě realizace žádný chodník není, případně jsou místy jen části zpevněných ploch, které jsou již dávno za svojí životností, nejsou přizpůsobeny osobám s omezenou schopností pohybu a orientace.

Cíle projektu:

Výstavbou chodníků podél frekventované silnice II/101 dojde ke zvýšení bezpečnosti v dopravě v obci Stehelčeves. Nově vybudovaná pěší trasa umožní bezpečný pohyb osob při uspokojování jejich potřeb, zejména při využívání služeb občanské vybavenosti obce.

Obec Stehelčeves realizací projektu reaguje na dlouhodobá bezpečnostní rizika vyplývající z neusměrněného pohybu osob po silnici.

Projekt „Výstavba chodníků v ul. V. Hermacha v obci Stehelčeves - II. etapa" je spolufinancován Evropskou unií.

Výstavba chodníků v ul. V. Hermacha v obci Stehelčeves

CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014309

Předmětem projektu je výstavba chodníků podél silnice II. třídy, v ulici V. Hermacha v obci Stehelčeves. V rámci projektu dojde také k rekonstrukci autobusových zastávek, vzniku míst pro přecházení v místě zvýšeného pohybu osob a ke zvýšení bezpečnosti realizací bezpečnostních opatření na silnici II. třídy.

Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti dopravy pro pěší v obci Stehelčeves, snížení zátěže na životní prostředí zvýšením bezpečné dostupnosti veřejné dopravy a snížením počtu používaných osobních vozidel.

Výstupem projektu je výstavba chodníků podél silnice II. třídy přizpůsobené osobám s omezenou schopností pohybu a orientace, rekonstrukce autobusových zastávek, vybudování míst pro přecházení v místech zvýšeného pohybu osob.

Projekt " Výstavba chodníků v ul. V. Hermacha v obci Stehelčeves" je spolufinancován Evropskou unií.

Pošta Partner Stehelčeves

Pošta

Vše o odpadech v naší obci

odpady