Obec Stehelčeves

ou@obecstehelceves.cz

Po 8-12 13-17
St 8-12 14-18

Poradna pro seniory a pečující - Dementia I.O.V.

Poradna pro seniory a pečující - Dementia I.O.V. 1

Kladno, Váňova 3180

Představujeme Vám poradnu pro seniory a pečující nazvanou PORADNA VČERA KLADNO. Poradna zajišťuje odborné sociální poradenství a testy paměti. Pomáháme především tzv. neformálně pečujícím, tedy těm, kdo se rozhodli pečovat o svého blízkého v přirozeném prostředí domova.

Pomoc, kterou nabízíme, zahrnuje odborné poradenství, vyřizování finančních přídavků jako příspěvek na péči či mobilitu, psychickou podporu, rady ohledně správného stravování či konzultace týkající se právnických služeb.

Klientům pomůžeme vyhledat a domluvit ostatní regionální sociální služby jako je pečovatelská či odlehčovací služba. Pomůžeme třeba i s výběrem Domova pro seniory.

Můžeme poradit i s volbou zdravotních pomůcek, s tím, kde je nejlépe opatřit (a zda je výhodnější je koupit nebo půjčit), a které hradí zdravotní pojišťovny.

Chápeme, že skloubit péči o blízkého člověka se zaměstnáním, osobním životem a třeba péčí o domácnost je velmi fyzicky a psychicky náročné. Požádat o pomoc proto není selhání, ale projev prozíravosti, který se bohatě vyplatí.

Všechny naše služby jsou zdarma.

Jsme tu pro Vás na adrese Váňova 3180 Kladno každou středu od 12-17 nebo na mobilu 774826095 či mailu poradna.kladno@dementia.cz.

Datum vložení: 18. 10. 2022 8:12
Datum poslední aktualizace: 18. 10. 2022 8:20

Pošta Partner Stehelčeves

Pošta